Szczegóły ogłoszenia:
Chciałbym nawiązać współpracę z firmą która skupuje odpady. Dokładnie poliwęglan płyty poliwęglowe komorowe z demontażu.
Chciałbym aby firma odbierała z danych adresów oto te odpady. Cześć płyt poliwęglowych (dobry stan) można odsprzedać reszta do przetworzenia jako granulat.
Odbiór całego asortymentu jest z terenu całych Niemiec.
Stały odbiór przez kilka lat
Rocznie około 1000-2000 projektów.
Jeśli chodzi o ilość to ok. 250 ton - 500 ton poliwęglanu komorowego / rocznie
Warunki współpracy do uzgodnienia
Zainteresowane Firmy proszę o kontakt
Pozdrawiam
Damian